משלחות נוער

משלחות נוער

משלחות נוער רבות מגיעות לישראל על בסיס קבוע, שכן לא חסרות סיבות להגיע למקום הנפלא שבו אנחנו חיים. לכן, אם גם אתם אחראים היום על תכנון משלחת של נוער ממדינה כזאת או אחרת, אנחנו כאן כדי לעזור לכם. ראשית, נעים להכיר: אנחנו חברת ״טיולי עומר״ ואנחנו קיימים מזה שנים רבות. שנית, אנחנו הכתובת הנכונה שאליה כדאי לכם לפנות אם אתם רוצים שאנשי המקצוע המובילים בתחום ייקחו על עצמם משימות שונות כמו:

  • הסעדות צמודות לכל אורך הטיול
  • אבטחה אם צריך
  • העברות משדה התעופה ואליו
  • ליווי רפואי
  • תיאום לינות בכל מקום שבו עוצרת המשלחת

אנשי המקצוע שלנו חיים ונושמים את תחום הטיולים מזה שנים רבות כך שאיתנו אתם יכולים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון, אז למה שלא תתקשרו אלינו עוד היום?

התאמת הלו״ז של משלחת הנוער לדרישות הלקוח

חשוב לדעת שמעבר לכל הסיורים המוכנים שבהם תוכלו לבחור אצלנו, אנחנו גם הכתובת שאליה תוכלו לפנות כדי לבקש דרישות מיוחדות. אם לדוגמא תרצו שהטיול יהיה ארוך יותר, תעדיפו להגיע למקומות מסוימים ולוותר על אחרים או שתרצו כל התאמה אחרת, אצלנו זה אפשרי. אנשי המקצוע שלנו עוסקים בתכנון טיולים של משלחות מזה שנים כך שאיתנו אין לכם סיבה לדאוג ותוכלו להיות בטוחים שהכול ייצא מצוין.

מדברים על שפת המשלחת

עוד סיבה טובה שבגללה כדאי לכם לפנות דווקא אלינו, זו העובדה שאצלנו כל הטיולים של משלחת הנוח שלכם יתקיימו בשפת המקור. יש לנו מדריכים שמדברים את כל השפות כך שנוכל להתאים את עצמנו לדרישות הלקוח גם במובן הזה.